Sledujte časy při objednávání chlebů a pečiva

Vánoční cukroví MIX 1kg

Vánoční cukroví MIx obsahuje 12 druhů

Momentálně nedostupné
Kód: 94
1 500 Kč
Kategorie: Cukroví
Hmotnost: 1.1 kg
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Poctivé, ručně vyráběné Vánoční cukroví pečené výhradně z kvalitních surovin s použitím másla.

Naše Vánoční cukroví je pečené v Hradci Králové podle receptur pocházejících z přelomu 18. a 19. století. Naše prababičky používaly k pečení výhradně máslo a my se zavedených zvyklostí držíme. Máme totiž vyzkoušeno, že při použití sebemenšího množství rostlinných tuků k výrobě těsta se Vánoční cukroví prostě nepodaří upéct. Rostlinné tuky proto přidáváme pouze do polev. 

Na prvním místě je u nás vysoká kvalita našeho Vánočního cukroví a proto si i v letošním roce stanovujeme maximální výrobní kapacitu. Máme bohaté zkušenosti s tím, jaké množství Vánočního cukroví jsme schopni při dodržení vysoké kvality vyrobit.  

Mix 1kg Vánočního cukroví bude i v letošním roce obsahovat 12 druhů cukroví. 

Mix 1kg Vánoční cukroví obsahuje:

Vanilkové rohlíčky , Vanilkové rohlíčky ,Linecké s čoko-krémem , Kokosové kytičky, Linecké , Marokánky, Ořechy , Oválky, Úlky, Střapáče, Pracny, Mušličky,  krabice pro přepravu (u osobního odběru dortová).

Před dokončením objednávky vyberte způsob dopravy "Nokafe, Čelakovského 487 - osobní odběr":

 Pozn. Osobní odběr - Vánočního cukroví bude možné osobně vyzvednout dne 20.12.2023 od 10.00 do 18.00 naší kavárně a chlebárně NOKAFE na pěší zóně v Hradci Králové, ulice Čelakovského, č.p. 487.

 

Zpět do obchodu